Pozycjonowanie stron oraz sklepów

Strategia dopracowana do perfekcji

Pozycjonowanie jest usługą polegająca na 1. wypromowaniu serwisu w wynikach wyszukiwania Google do ścisłej czołówki (1 strona Google z wynikami = TOP10) dla wybranego słowa kluczowego lub frazy; 2. utrzymaniem pozycji na minimalnym poziomie TOP10; 3. osiągnięciem pozycji TOP1 

W celu utrzymania stałej pozycji w obrębie wyników TOP10 proces pozycjonowania ma charakter ciągły i składa się z kilku etapów. 

Częste zmiany w algorytmach przeprowadzane przez Google oraz nieustannie rosnąca konkurencja mają duży wpływ na wyniki wyszukiwania a tym samym również na pozycję Twojej strony. Dlatego też przez cały okres współpracy starannie dbamy o to, by Twój serwis internetowy zajmował wysoką pozycję w ścisłej czołówce. 

Działania podejmowane w ramach pozycjonowania:

Wstępna analiza SEO - mająca na celu określenie podstawowych danych dotyczących serwisu jak i pozycjonowanych fraz

Działania On Page czynności związane z poprawieniem kodu strony oraz struktury treści w kontekście pozycjonowanych haseł. Prace On Page wykonywane są bezpośrednio w kodzie serwisu dlatego też niezbędny będzie uzyskanie danych dostępowych do paneli administracyjnych.

Działania Off Page czynności polegające na promowaniu strony w Internecie. Pozycjonowanie Off Page jest kontynuowane przez cały okres współpracy adekwatnie do pozycji strony, jej wieku i popularności w Sieci.

Statystyki & monitoring każdy serwis zostanie zintegrowany z systemem monitorującym oglądalność strony oraz pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco weryfikować skuteczność naszych działań. 

Czas, opłaty oraz zasada współpracy

Skuteczne pozycjonowanie jest zasze Inwestycją a nie kosztem!

Cena oraz czas osiągnięcia ustalonej pozycji zależy od jakości strony pod kątem SEO, aktualnej popularności strony w Internecie oraz popularności danego słowa w wyszukiwarce. Popularność słowa możemy odczytać po wpisaniu danej frazy w polu wyszukiwania, podobnie jak przedstawia to poniższy screen:

rzut ekranu z ilością znalezionych wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google™

Pozycjonowanie ma charakter usługi abonamentowej, pierwsza płatność (poza opłatą wdrożeniową) następuje dopiero z chwilą osiągnięcia pozycji TOP10.

Płacisz za efekty a nie obietnice - płatność dla danego słowa następuje dopiero z chwilą osiągnięcia pozycji w TOP10!

Monitoring skuteczności

Aby mieć stałą kontrolę nad wydatkami i aktualną pozycją strony w wynikach wyszukiwania, każdy z klientów otrzymuje indywidualny dostęp do panelu administracyjnego gdzie może odczytać historię pozycji strony dla danego hasła oraz aktualny koszt pozycjonowania. 

  • widok pozycjonowanych stron
  • widok pozycjonowanych słów dla wybranej strony
  • zestawienie pomiarów oraz kosztów danej frazy dla wybranego miesiąca
  • wykres przedstawiający pozycję strony na przestrzeni wybranego miesiąca

Monitoring pozycji dostarcza następujące informacje:

  • Historię pozycji strony dla każdego hasła z osobna w postaci wykresu
  • Szczegółowe zestawienie informujące o pozycji strony, wynikach wyszukiwania wraz z przypisaniem do odpowiedniego progu cenowego.
  • Koszt pozycjonowania za dany dzień oraz miesiąc
  • Możliwość eksportu danych do pliku CSV
  • Dostęp do raportów od początku rozpoczęcia współpracy