Systemy e-commerce

I Twój handel elektroniczny kwitnie

Tworzone przez nas sklepy internetowe są idealnie dopasowane do charakteru działalności oraz specyfiki branży. 

Nie pracujemy szablonowo gdyż każdy produkt rządzi się innymi prawami. Inne uwarunkowania charakteryzują na przykład sklep internetowy z elektroniką a inne aptekę internetową. Indywidualne podejście do projektu, analiza celów biznesowych również w długotrwałej perspektywie są tak samo istotne jak funkcjonalność, bezpieczeństwo systemu oraz atrakcyjna szata graficzna. 

Sklep internetowy w ofercie Go-2-Web:

Bezpieczeństwo. Podstawowym elementem sprawnego sklepu jest bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji jak i przechowywanych danych. W ramach realizowanego projektu oferujemy skuteczne i stałe wsparcie techniczne połączone z istotnymi aktualizacjami systemu oraz hosting dopasowany do potrzeb e-commerce

Elastyczność systemu polegająca na możliwości rozbudowy i modyfikacji serwisu o kolejne moduły i działy. Również swoboda w tworzeniu dowolnej ilości kategorii i podkategorii oraz brak ograniczeń w liczbie oferowanych produktów. 

Gwarancja żywotności i wsparcia programistycznego – bazując na sprawdzonych rozwiązaniach Open Source możesz mieć pewność, że wybrany system będzie rozwijany i rozbudowywany również w perspektywie kilku lat. 

Usability czyli użyteczność i funkcjonalność sklepu internetowego zarówno dla personelu obsługującego serwis, jak i dla odbiorcy. Nasze rozwiązania e-commerce są wyposażone w szereg narzędzi oraz funkcji ułatwiających przeglądanie treści jak i zarządzanie nią. 

Promocja w internecie również we własnym zakresie. Jest to możliwie dzięki wyposażeniu naszych sklepów w system tworzący strony przyjazne dla wyszukiwarek, wspierający indeksację i pozycjonowanie. Integracja sklepu z systemami porównującymi ceny (porównywarki cen) dodatkowo wesprze Twój e-biznes.